ІННОВАЦІЇ В БІОГАЗОВІЙ ГАЛУЗІ

Виробництво біогазу з органічних речовин є природним процесом, який не можна підганяти під жорсткі технічні рамки. Робота інженерних систем проти природи призводить до серйозного зносу і збоїв в роботі установки, тому в установках RENERGON використовуються тільки ключові компоненти підвищеної надійності, які підтримують природний хід процесу. Результатом є видимий синергетичний ефект: стабільне виробництво біогазу, низький знос, низьке енергоспоживання і, отже, низька вартість експлуатації при високому терміні служби і оперативної готовності установки.

Згідно з основною технологією твердофазной ферментації (запатентований процес RSD® – одночасна переробка від Renergon) в системі здійснюється циркуляція технічної рідини, що активує і підтримує процес послідовного розкладання біомаси в ферментерах до біогазу. Циркулює рідина забезпечує рівномірний розподіл в біомасі мікроорганізмів, вологи, тепла і необхідних поживних речовин, а заодно стабілізує весь процес за допомогою буферних речовин. Надійна конструкція установки і стійкість процесу анаеробної деградації (без кисню) дозволяє ігнорувати будь-якого роду домішки.

Визнаний лідер в сфері твердофазной ферментації, компанія RENERGON ручається за найвищу надійність своїх установок, оптимальні технологічні показники і високий вихід газу

  • ШИРОКИЙ СПЕКТР ЗАСТОСУВАННЯ

  • ПОВНА ПЕРЕРОБКА ВІДХОДІВ

  • ЕНЕРГІЯ З ОРГАНІЧНИХ ВІДХОДІВ

  • ПОВЕРНЕННЯ ПОЖИВНИХ РЕЧОВИН У ПРИРОДУ

  • ЕКОВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ І ТУРБОТА ПРО МАЙБУТНЄ

УТИЛІЗОВАНА БІОМАСА І ВІДХОДИ

Органічні відходи недооцінюються в усьому світі з економічної та екологічної точки зору. В установках RENERGON з таких різноманітних матеріалів отримують цінність. Ви побачите економічний результат і отримаєте технічну перевагу на ринку. Актуальні наступні типи субстратів:

БІОВІДХОДИ

Органічні відходи, харчові відходи, відходи з ресторанів і закладів громадського харчування, відходи харчової промисловості

ЗЕЛЕНІ ВІДХОДИ

Зелені відходи і скошена трава, садові відходи, відходи від догляду за парковими територіями і залишки після ландшафтного дизайну

ТПВ (побутові відходи)

Органічна фракція твердих побутових відходів (ТПВ)

СІЛЬСКОГОСП. ВІДХОДИ

Відходи сільськогосподарського виробництва, залишки врожаю, відходи переробки фруктів і овочів

ВІДХОДИ ТВАРИННИЦТВА

Твердий гній від конярства, птахівництва, скотарства та свинарства

СУБПРОДУКТИ ТВАРИННИЦТВА

Залишки від виробництва і переробки м’яса

ВІД ВІДХОДІВ ДО ВИГІДНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

Наше правило – все для клієнтів, адже саме ви з вигодою інвестуєте в виробництво відновлюваної енергії, палива, компосту, добрив і біовугілля з додатковим прибутком від утилізації відходів і сертифікованого зниження викидів CO2.

Біогаз – багатоцільовий енергоносій, що піддається транспортуванню і зберіганню. Окрім вироблення електроенергії і тепла в ТЕЦ його також можна очистити до біометану (органічного природного газу), який потім подається в газову мережу, використовується як паливо для автомобілів (СПГ) або розливається в балони для продажу.

  • ЕЛЕКТРИЧНА ТА ТЕПЛОВА ЕНЕРГІЯ (ПОНОВЛЮВАНІ)

  • ОРГАНІЧНИЙ ПРИРОДНИЙ ГАЗ (ГАЗОВА МЕРЕЖА, ТОПЛИВНИЙ СПГ)

  • ДОБРИВО, КОМПОСТ ТА БІОВУГІЛЛЯ (ОНОВЛЕННЯ ГРУНТІВ)

  • СКОРОЧЕННЯ КІЛЬКОСТІ ВІДХОДІВ (РІШЕННЯ НАГАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ)